Her finner du full oversikt over sommerens treningskamper til klubbene i Championship. 

 

Aston Villa:
14. juli: Telford United –  Aston Villa 0-3 (Kodjia x2, Hourihane)
14. juli: Kidderminster Harriers – Aston Villa 1-1 (Knibbs)
17. juli: Walsall – Aston Villa
21. juli: Burton Albion – Aston Villa
25. juli: Aston Villa – West Ham United
28. juli: Dynamo Dresden – Aston Villa

Birmingham City:
12. juli: Akhmat Grozny – Birmingham City 0-1
14. juli: Ulm – Birmingham City 1-1 (Jota)
20. juli: Doncaster Rovers – Birmingham City
21. juli: Cheltenham Town – Birmingham City
27. juli: Las Palmas – Birmingham City
28. juli: Birmingham City – Brighton & Hove Albion

Blackburn Rovers:
8. juli: Hibernian – Blackburn Rovers 0-2 (Conway, Tomlinson)
14. juli: Port Vale – Blackburn Rovers 1-1 (Lenihan)
19. juli: Blackburn Rovers – Liverpool
22. juli: Lincoln City – Blackburn Rovers
26. juli: Blackburn Rovers – Everton
28. juli: Accrington Stanley – Blackburn Rovers

Bolton Wanderers:
7. juli: St Mirren – Bolton Wanderers AVLYST
10. juli: Atherton Collieries – Bolton Wanderers 1-1 (Wright)
14. juli: Halifax Town – Bolton Wanderers 1-2 (Le Fondre, Ameobi)
17. juli: Morecambe – Bolton Wanderers
24. juli: Guiseley – Bolton Wanderers
28. juli: Peterborough United – Bolton Wanderers

Brentford:
6. juli: Boreham Wood – Brentford 1-2 (Watkins, Macleod)
14. juli: Karlsruhe – Brentford 2-1 (Watkins)
17. juli: Wycombe Wanderers – Brentford
21. juli: Shrewsbury Town – Brentford
28. juli: Brentford – Watford

Bristol City:
8. juli: Bitton AFC – Bristol City 0-4 (Taylor, Holden, Paterson, Abdelakun)
10. juli: Cheltenham Town – Bristol City 2-4 (Eliasson x2, Webster, Taylor)
11. juli: Newport County – Bristol City 2-2 (Weimann, Watkins)
14. juli: Shrewsbury Town – Bristol City 1-1 (O`Dowda)
17. juli: Real Linense – Bristol City
21. juli: Rayo Vallecano – Bristol City
27. juli: Bristol City – AFC Bournemouth
28. juli: Weston Super Mare – Bristol City

Derby County:
14. juli: Notts County – Derby County 1-4 (Thomas x2, Bennett, Huddlestone)
18. juli: Mansfield Town – Derby County
21. juli: Derby County – Southampton
25. juli: Coventry City – Derby County
28. juli: Derby County – Wolverhampton Wanderers

Hull City:
10. juli: Maritimo – Hull City 1-1 (Campbell)
13. juli: Braga – Hull City 4-1 (Riston)
21. juli: Rochdale – Hull City
24. juli: Hull City – Newcastle United
28. juli: Barnsley – Hull City

Ipswich Town:
14. juli: Braintree Town – Ipswich Town 2-0
17. juli: Crawley Town – Ipswich Town
21. juli: Barnet – Ipswich Town
24. juli: MK Dons – Ipswich Town
28. juli: Ipswich Town – West Ham United

Leeds United:
17. juli: Forest Green Rovers – Leeds United
19. juli: York City – Leeds United
22. juli: Southend United – Leeds United
24. juli: Oxford United – Leeds United
26. juli: Guiseley – Leeds United
29. juli: Leeds United – Las Palmas

Middlesbrough:
5. juli: Sturm Graz – Middlesbrough 1-0
10. juli: Spennymoor Town – Middlesbrough 0-2 (Bamford, Assombalonga)
14. juli: SV Sandhausen – Middlesbrough 0-1 (Bamford)
21. juli: Accrington Stanley – Middlesbrough
24. juli: Rochdale – Middlesbrough
27. juli: Middlesbrough – Sunderland
28. juli: Hartlepool – Middlesbrough

Millwall:
7. juli: Dartford – Millwall 0-5 (Wallace x2, Morison, Romeo, O`Brien)
21. juli: Cambridge United – Millwall
24. juli: Colchester United – Millwall
28. juli: Millwall – Ukjent motstander

Norwich City:
6. juli: Kings Lynn Town – Norwich City 1-2 (Aransibia, Idah)
10. juli: Lincoln City – Norwich City 1-3 (Thompson, Hernandez, McLean)
12. juli: Norwich City – Crawley Town 2-0 (Srbeny, Stiepermann)
25. juli: Luton Town – Norwich City
28. juli: Charlton Athletic – Norwich City

Nottingham Forest:
21. juli: Oldham Athletic – Nottingham Forest
25. juli: Scunthorpe United – Nottingham Forest
28. juli: Nottingham Forest – AFC Bournemouth

Preston North End:
7. juli: Bamber Bridge – Preston North End 0-7 (Maguire x3, Burke, Bodin, Moult, Harrop) 
14. juli: AFC Fylde – Preston North End 1-6 (Robinson x2, Maguire x2, Huntington, Hughes) 
17. juli: Cobh Ramblers – Preston North End
21. juli: Preston North End – West Ham United
23. juli: Preston North End – Burnley
28. juli: Oldham Athletic – Preston North End

Queens Park Rangers:
7. juli: Queens Park Rangers – Charlton Athletic 3-3 (Eze, Washington, Baptiste)
13. juli: Staines Town – Queens Park Rangers 0-7 (Wheeler x2, Phillips, Oteh, Osayi-Samuel, Sylla, Kakay)
14. juli: AFC Wimbledon – Queens Park Rangers 0-1 (Freeman)
21. juli: Hoffenheim – Queens Park Rangers
28. juli: Queens Park Rangers – Union Berlin

Reading:
30. juni: Eastleigh – Reading 2-1 (Bacuna)
7. juli: AFC Wimbledon – Reading 4-2 (Popa, Smith)
14. juli: Fulham – Reading 0-0
18. juli: Ukjent motstander – Reading
21. juli: Ukjent motstander – Reading
28. juli: Reading – Crystal Palace

Rotherham United:
7. juli: Parkgate FC – Rotherham United 1-3 (Forde x2, Smith)
17. juli: Sheffield FC – Rotherham United
17. juli: Stocksbridge Park Steels – Rotherham United
20. juli: Rotherham United – Grimsby Town
25. juli: Rotherham United – Cardiff City
28. juli: Mansfield Town – Rotherham United

Sheffield United
6. juli: Stocksbridge Park Steels – Sheffield United 1-5 (Sharp x2, Smith, Lavery, Fleck)
12. juli: Maritimo – Sheffield United 0-1 (Evans)
17. juli: Bradford City – Sheffield United
21. juli: Mansfield Town – Sheffield United
24. juli: Sheffield United – Inter
27. juli: Doncaster Rovers – Sheffield United

Sheffield Wednesday:
13. juli: Lincoln City – Sheffield Wednesday 0-1 (Forestieri)
24. juli: Mansfield Town – Sheffield Wednesday
28. juli: Sheffield Wednesday – Villarreal

Stoke City:
14. juli: Walsall – Stoke City
18. juli: Bochum – Stoke City
21. juli: SV Meppen – Stoke City
21. juli: Hamburg – Stoke City
25. juli: Stoke City – Wolverhampton Wanderers
28. juli: St Pauli – Stoke City

Swansea City:
11. juli: Yeovil Town – Swansea City
21. juli: Genoa – Swansea City
21. juli: Magdeburg – Swansea City
24. juli: Eibar – Swansea City
27. juli: Freiburg – Swansea City

West Bromwich Albion:
7. juli: Barnet – West Bromwich Albion 0-3 (Robson-Kanu x2, Edwards)
14. juli: Swindon Town – West Bromwich Albion
20. juli: Aberdeen – West Bromwich Albion
24. juli: Barnsley – West Bromwich Albion
28. juli: West Bromwich Albion – Coventry City

Wigan Athletic:
14. juli: Tranmere Rovers – Wigan Athletic
25. juli: Chesterfield – Wigan Athletic
29. juli: Rangers – Wigan Athletic