Her finner du full oversikt over sommerens treningskamper til klubbene i Championship. 

 

Barnsley
3. juli: Stalybridge – Barnsley 0-5 (Cauley Woodrow x2, Alex Mowatt, Jordan Green, Callum Styles)
9. juli: Sporting Toulon – Barnsley 2-4 (Cauley Woodrow x3, Mike Bahre)
17. juli: Bochum – Barnsley 1-2 (George Miller, Cauley Woodrow)
20. juli: Arminia Bielefeld – Barnsley 2-3 (Malik Wilks, Cauley Woodrow, Luke Thomas)
27. juli: Barnsley – Sheffield United

Birmingham City
11. juli: Cova de Piedade – Birmingham City 1-1 (Marc Roberts)
13. juli: Vitoria de Setubal – Birmingham City 2-2 (Jutkiewicz, Pederen)
19. juli: Swindon Town – Birmingham City 1-6 (Jude Bellingham x2, Dan Crowley, Isaac Vassell, Odin Bailey, Craig Gardner)
20. juli: Bristol Rovers – Birmingham City 1-2 (Kristian Pedersen, Lukas Jutkiewicz)
27. juli: Birmingham City – Brighton & Hove Albion

Blackburn Rovers
6. juli: Barrow – Blackburn Rovers 1-2 (Joe Nuttall, Selvmål)
13. juli: Rochdale – Blackburn Rovers 1-5 (Ben Brereton x2, Darragh Lenihan, Danny Graham, Corry Evans)
17. juli: Macclesfield Town – Blackburn Rovers 1-3 (Charlie Adam x2, Joe Nuttall)
17. juli: Mansfield – Blackburn Rovers 1-3 (Selvmål, John Buckley, Adam Armstrong)

21. juli: Rangers – Blackburn Rovers
24. juli: Bury – Blackburn Rovers
27. juli: Blackpool – Blackburn Rovers

Brentford
5. juli: AFC Wimbledon – Brentford 0-3 (Christian Nörgaard, Markus Forss, Ollie Watkins)
13. juli: Dinamo Kiev – Brentford 0-0
20. juli: Wycombe Wanderers – Brentford 2-2 (Frederik Hammar, Emiliano Marcondes)
24. juli: Norwich City – Brentford
27. juli: Brentford – AFC Bournemouth

Bristol City
6. juli: Hallen – Bristol City 0-14 (Andi Weimann x3, Sammie Szmodics x2, Antoine Semenyo x2, Marley Watkins, Matty Taylor, Jonny Smith, Saikou Janneh x2, Rory Holden, Connor Evans)
9. juli: AFC Wimbledon – Bristol City 2-3 (Famara Diedhiou x2, Adam Webster)
13. juli: Derby County – Bristol City 2-1 (Nathan Baker)
19. juli: Sarasota Metropolis – Bristol City 0-6 (Marlon Pack x2, Josh Brownhill, Sammie Szmodics, Andi Weimann, Matty Taylor)
24. juli: Forest Green Rovers – Bristol City
27. juli: Bristol City – Crystal Palace

Cardiff City
5. juli: Taff`s Well – Cardiff City 1-5 (Connor Davies, Ntazana Mayembe, Dan Griffiths, Richard French, Jake Evans)
13. juli: San Antonio FC – Cardiff City 0-1 (Josh Murphy)
18. juli: New Mexico United – Cardiff City 1-1 (Omar Bogle)
20. juli: Real Valladolid – Cardiff City 1-1 (Omar Bogle)
27. juli: Cardiff City – OGC Nice

Charlton Athletic
4. juli: Charlton Athletic – Gaz Metan 1-0 (George Lapslie) *Avbrutt etter én omgang.
13. juli: Welling United – Charlton Athletic 0-2 (Brendan Sarpong-Wiredu, Abraham Odoh)
16. juli: Ebbsfleet United – Charlton Athletic 2-1 (Brendan Sarpong-Wiredu)
17. juli: Dag & Red – Charlton Athletic 0-4 (Brendan Sarpong-Wiredu, Tom Lockyer, Macauley Bonne, Ben Dempsey)
20. juli: Gillingham – Charlton Athletic 3-1 (Chuks Aneke)
23. juli: Colchester United – Charlton Athletic
27. juli: Charlton Athletic – Aston Villa

Derby County
10. juli: Sarasota Metropolis – Derby County 0-2 (Jack Marriott)
13. juli: Bristol City – Derby County 1-2 (Ikechi Anya, Mason Bennett)
20. juli: Burton Albion – Derby County 2-5 (Martyn Waghorn x3, Mason Bennett, Max Bird)
25. juli: Derby County – Girona
28. juli: Rangers – Derby County

Fulham
16. juli: FC Porto – Fulham 1-0
20. juli: Brighton & Hove Albion – Fulham 1-2 (Tom Cairney x2)
23. juli: Oxford United – Fulham
27. juli: Fulham – West Ham United

Huddersfield Town
10. juli: Greuther Fürth – Huddersfield Town 0-1 (Karlan Grant)
13. juli: Hamburg – Huddersfield Town 0-1 (Adama Diakhaby)
17. juli: Rochdale – Huddersfield Town 1-3 (Elias Kachunga, Jonathan Hogg, Josh Koroma)
24. juli: Doncaster Rovers – Huddersfield Town
27. juli: Huddersfield Town – Montpellier

Hull City
9. juli: Hull City – Leyton Orient 2-2 (Reece Burke, Keane Lewis-Potter)
20. juli: Mansfield Town – Hull City 2-2 (Jarrod Bowen, Nouha Dicko)
24. juli: Hull City – Amiens
27. juli: Doncaster Rovers – Hull City

Leeds United
10. juli: York City – Leeds United 0-5 (Jack Harrison x2, Pablo Hernandez, Kemar Roofe, Adam Forshaw)
11. juli: Guiseley – Leeds United 1-2 (Helder Costa, Mateusz Bogusz)
17. juli: Manchester United – Leeds United 4-0
20. juli: Western Sydney Wanderers – Leeds United 1-2 (Mateusz Bogusz, Pablo Hernandez)
27. juli: Cagliari – Leeds United

Luton Town
6. juli: Welwyn Garden City – Luton Town 1-3 (James Collins x2, Danny Hylton)
13. juli: Bedford Town – Luton Town 1-2 (George Moncour, Jake Jervis)
16. juli: Basingstoke Town – Luton Town 2-7 (James Collins, Callum McManaman, Andrew Shinnie, Harry Cornick, Elliott Lee, Josh Neufville, Jake Jervis)
27. juli: Luton Town – Norwich City

Middlesbrough
5. juli: Grazer AK – Middlesbrough 2-0
10. juli: Gateshead – Middlesbrough 1-3 (Jonny Howson, Ashley Fletcher, Marvin Johnson)
14. juli: Hartlepool United – Middlesbrough 0-4 (George Saville, Aden Flint, Rudy Gestede, Marcus Tavernier)
20. juli: Bishop Auckland – Middlesbrough 1-7 (Ben Liddle, Connor Malley, Rumarn Barrell, Marvin Johnson, Sam Folarin, Hayden Coulson, Prøvespiller)
20. juli: FC Heidenheim – Middlesbrough 5-1 (Selvmål)
23. juli: Salford City – Middlesbrough
28. juli: Middlesbrough – Saint-Etienne

Millwall
6. juli: Concord Rangers – Millwall 0-4 (Shaun Williams, Ben Thompson, Fred Onyedinma, Reuben Duncan)
21. juli: Gillingham – Millwall
24. juli: Southend United – Millwall
27. juli: Millwall – Real Sociedad
* Reiser på treningsleir fra 12. til 18 juli. Forventes å spille to kamper der.

Nottingham Forest
29. juni: Alfreton Town – Nottingham Forest 1-2 (Brennan Johnson, Karim Ansarifard) 
2. juli: Dundee – Nottingham Forest 0-0
13. juli: Atromitos – Nottingham Forest 0-3 (Sammy Ameobi, Joe Lolley, Michael Dawson)
16. juli: Olympiakos – Nottingham Forest 3-0
19. juli: Nottingham Forest – Crystal Palace 1-0 (Albert Adomah)
23. juli: Mansfield Town – Nottingham Forest
26. juli: Nottingham Forest – Real Sociedad
29. juli: Lincoln City – Nottingham Forest

Preston North End
6. juli: Bamber Bridge – Preston North End 0-2 (Tom Clarke, Louis Moult)
8. juli: Cork City – Preston North End 0-2 (Josh Ginnelly, Jayden Stockley)
13. juli: AFC Fylde – Preston North End 0-4 (Sean Maguire x3, Billy Bodin)
16. juli: Chorley – Preston North End 0-2 (Alan Browne, Graham Burke)
20. juli: Preston North End – Southampton 1-3 (Billy Bodin)
26. juli: Fleetwood Town – Preston North End

Queens Park Rangers
12. juli: Austria Wien – Queens Park Rangers 3-1 (Josh Scowen)
16. juli: Boreham Wood – Queens Park Rangers 2-1 (Eberechi Eze)
20. juli: Oxford United – Queens Park Rangers 1-2 (Luke Amos x2)
27. juli: Queens Park Rangers – Watford

Reading
6. juli: Reading – Southend United 2-0 (Michael Olise, Mo Barrow)
10. juli: Gibraltar United – Reading 0-10 (Danny Loader x2, Yakou Meite x2, Jordan Holsgrove x2, Josh Barrett, Andrija Novakovich, Tom McIntyre)
13. juli: Sevilla – Reading 2-1 (Andrija Novakovich)
16. juli: Malaga B – Reading 0-0
16. juli: Extramadura – Reading 0-1 (Danny Loader)
20. juli: Lincoln – Reading 0-1
20. juli: Granada – Reading 0-1
24. juli: Reading – Peterborough
28. juli: Reading – Chelsea

Sheffield Wednesday
13. juli: Lincoln City – Sheffield Wednesday 1-3 (Jordan Rhodes, Adam Reach, Selvmål)
13. juli: Stocksbridge – Sheffield Wednesday 0-5 (Joost Van Aken, Fernando Forestieri, Atdhe Nuhiu, Sam Winnall, Kadeem Harris)
16. juli: Northampton Town – Sheffield Wednesday 0-4 (Adam Reach, Steven Fletcher, Atdhe Nuhiu, Jordan Rhodes)
19. juli: VfB Lubeck – Sheffield Wednesday 1-0
21. juli: Holstein Kiel – Sheffield Wednesday

Stoke City
13. juli: Duisburg – Stoke City 1-1 (Sam Clucas)
17. juli: Wrexham – Stoke City 1-3 (Sam Vokes x2, Tyrese Campbell)
20. juli: Tranmere Rovers – Stoke City 0-2 (Tommy Smith, Danny Batth)
24. juli: Lincoln City – Stoke City
27. juli: Stoke City – Leicester City

Swansea City
13. juli: Crawley Town – Swansea City 2-3 (Nathan Dyer, George Byers, Oli McBurnie)
16. juli: Yeovil Town – Swansea City 1-6 (Jay Fulton x3, Bersant Celina, Barrie McKay, Courtney Baker-Richardson)
20. juli: Exeter City – Swansea City 1-3 (Bersant Celina x2, Nathan Dyer)
23. juli: Bristol Rovers – Swansea City
27. juli: Swansea City – Atalanta

West Bromwich Albion
13. juli: Villarreal – West Bromwich Albion 3-0
20. juli: Scunthorpe United – West Bromwich Albion 0-4 (Matt Phillips x2, Filip Krovinovic, Hal-Robson Kanu)
23. juli: Rotherham United – West Bromwich Albion
26. juli: West Bromwich Albion – AFC Bournemouth

Wigan Athletic
6. juli: Chester – Wigan Athletic 1-7 (Joe Garner x3, Josh Windass, Kal Naismith, Callum Lang, Charlie Jolley)
9. juli: AFC Fylde – Wigan Athletic 1-0
20. juli: Bradford City – Wigan Athletic 1-1 (Anthony Pilkington)
24. juli: Wigan Athletic – Everton
27. juli: Wigan Athletic – Burnley