logomednygåfargesombakgrunnstickyheaderlogomednygråfargelogomednygåfargesombakgrunnstickyheaderlogomednygråfarge
  • Hjem
  • Artikler
    • Forhåndsartikler
    • Artikler
    • Tabelltips
      • Tabelltips 2012/13
      • Tabelltips 2013/14
      • Tabelltips 2014/15
      • Tabelltips 2015/16
      • Tabelltips 2016/17
      • Tabelltips 2017/18
      • Tabelltips 2018/19
      • Tabelltips 2019/20
      • Tabelltips 2020/21
      • Tabelltips 2021/22
      • Tabelltips 2022/23
      • Tabelltips 2023/24
    • Kåringer
      • Talentkåring
        • Talentkåring 2012
        • Talentkåring 2013
        • Talentkåring 2014
        • Talentkåring 2015
        • Talentkåring 2016
        • Talentkåring 2017
      • Høstens lag
        • 2012
        • 2013
        • 2014
        • 2016
        • 2018
      • Årets lag
        • Årets lag 2013/14
        • Årets lag 2014/15
        • Årets lag 2016/17
        • Årets lag: 2017/18
        • Årets lag: 2018/19
        • Årets lag: 2019/20
      • Draktkåring
        • Draktkåring 2012/13
  • Om siden
  • Patreon
  • Oddstips
  • Sesongoppkjøring 23/24
    • Treningskamper
    • Overganger
  • Tabelltips 23/24
  • Hjem
  • Artikler
    • Forhåndsartikler
    • Artikler
    • Tabelltips
    • Kåringer
  • Om siden
  • Patreon
  • Oddstips
  • Sesongoppkjøring 23/24
    • Treningskamper
    • Overganger
  • Tabelltips 23/24
✕
Ryktebørsen: Onsdag 9.juli
July 9, 2014
Ryktebørsen: Fredag 11.juli
July 11, 2014
Published by Championship Norge on July 10, 2014
Categories
  • Ryktebørsen
Tags

Noe av det mest spennende jeg visste om da jeg var liten, var  å gå inn på side 295 på TV2 sine tekst-tv sider. Der fant man noe som heter “Clowns”, som leverte massevis av rykter om de forskjellige Premier League-klubbene. Setningene var korte, men likevel veldig interessante. Til denne sommeren ønsker jeg å gjenskape noe av det for Championship-fansen, og daglig vil det komme en oppdatering med overgangsrykter og litt til fra verdens herligste liga. Forhåpentligvis vil det falle i smak!

Oversikt over sommerens overganger finner du her.

 

Blackburn Rovers:
Josh Morris har blitt leid ut til Fleetwood Town.

Blackpool:
Ingen nye spillere inn, og tidligere Blackpool-målvakt har i dag fortalt at han frykter for Blackpools fremtid.

Bolton Wanderers:
Den gambiske spissen Modou Barrow vil prøvespille for Bolton i deres kamp mot Brøndby i kveld.

Brighton & Hove Albion:
Leicester gir ikke opp Leonardo Ulloa. De skal visstnok jobbe hardt for å få han til King Power Stadium denne sommeren.

Cardiff City:
Don Cowie ga beskjed i sist uke om at han ikke ønsker å fortsette i Cardiff. I dag ble han klar for Wigan Athletic.

Derby County:
Coventry City-spilleren Cyrus Christie er nær en overgang til Derby County. Samtidig skal de være i samtaler med Rosenborg-backen Christian Gamboa.

Fulham:
Det er full ordkrig mellom Fulham og Brede Hangeland. Sistnevnte klagde på både eieren Shahid Kahn og manager Felix Magath. I går kveld kom det frem i diverse medier at spillerne visstnok skal ha mistet troen på Hangeland allerede før nedrykket.

Huddersfield Town:
Tidligere Fulham-spiller Matthew Briggs ser ut til å bli neste mann inn på John Smith’s Stadium.

Ipswich Town:
Ipswich og Notts County er fortsatt ikke enig om en overgangssum for Bartosz Bialkowski. Forhandlingene fortsetter.

Leeds United:
I går kom det frem at Rotherham United-spissen Kieran Agard ønsker seg bort fra klubben. Nå skal Leeds United ha kastet seg inn i kampen om hans underskrift.

Middlesbrough:
Boro er veldig tøffe når det kommer til overgangssum for Lukas Jutkiewicz. Nå skal Burnley ha flyttet fokuset bort fra spissen ettersom de mener Boro priser han for høyt.

Millwall:
Ian Holloway har rettet søkelyset mot Leeds-spiss Matt Smith. De skal allerede ha fått et bud avslått.

Norwich City:
Nathan Redmond skal være aktuell for Stoke City og Southampton.

Nottingham Forest:
De to tidligere Reading-spillerne Mikele Leigertwood og Jobi McAnuff skal være på vei til City Ground.

Reading:
Oppkjøpet er fortsatt ikke i boks for Reading, og Nigel Adkins innrømmer at han begynner å bli lei av å vente.

Rotherham United:
Spissen Kieran Agard skal være på vei til Leeds United.

Sheffield Wednesday:
Jose Semedos kontrakt gikk ut denne sommeren, men nå har han endelig skrevet under på en ny avtale med uglene.

Wigan Athletic:
Wigan bekreftet i dag at de har signert tidligere Cardiff-spiller Don Cowie.

Wolverhampton Wanderers:
Zeli Ismail ser ut til å være på vei til Aberdeen på lån.

Share
0
Championship Norge
Championship Norge

Related posts

July 23, 2015

Ryktebørsen: Torsdag 23.juli


Read more
July 22, 2015

Ryktebørsen: Onsdag 22.juli


Read more
July 21, 2015

Ryktebørsen: Tirsdag 21.juli


Read more

Kopirett © Championship Norge